top of page

RAF PROJESİ SONUÇLARI

Katılım sağlayan tüm mimarlara öncelikle teşekkür ederim, proje beklediğimden çok daha fazla ilgi gördü, inanın tüm projeleri de ayrı ayır çok beğendim. Elimde olsa tüm projelere ödeme yapmak isterdim, hepinizin birinciliği hakkettiğini düşünüyorum. Fakat birinciyi seçmem gerekiyor! Birinciyi seçerken bazı şeyleri ön plana aldım ve bana en az harcamayı yaptırıp en büyük verimi sağlayacak projeyi seçtim. Tekrar söylüyorum tüm projeler iyiydi fakat bir tanesinin seçilmesi gerekiyordu. Bundan sonrada başka projelerimiz olursa bu platform üzerinden yapmaya devam edeceğiz. Katılan tüm mimar/iç mimarlara başarılar diliyorum. 

Proje süresi ve ödülü

Katılım talebinde bulunan

25

Teslim edilen proje

8

Kazanan

Kazım Can

1.lik Ödülü

Kazım Can

Biraz daha düzeltmelerle çok güzel ve ticari olarak iyi satacağını düşündüğüm bir raf.

merve çetin.JPG

Merve Çetin

Gerçekten Çok özgün bir tasarım olmuş, ilerleyen süreçte bunun üretiminide yapabiliriz, eğer üretirsek size kesinlikle platform üzerinden ödeme yapacağız, tasarım ve sunum gerçekten çok güzeldi.

medine can_1.jpg

Medine Can - Proje 1

Görsel olarak hoş bir ürün ortaya çıkmış, fakat bu ürün metal parçalarla üretilmesi daha iyi olacaktır, şuan için metal işine girmek istemiyoruz, fakat metaller ile çalıştığımızda bu proje için satın alma yapabiliriz.

erkan ırmak.jpg

Erkan Irmak

Proje yaklaşımı ve farklılık açısından gerçekten güzel bir çalışma olmuş fakat ürün boyutundan dolayı maalesef sizin projenizi seçemedik.

erdinç yılmaz_raf.jpg

Erdinç Yılmaz

Tasarım ve Sunum çok şık, ürün boyutu beklentimizin biraz üstünde, fakat ilerleyen süreçte işimizi biraz daha büyütmemiz halinde bu tasarımı satın alabiliriz.

mehmet ayverdi_1.jpg

Mehmet Ayverdi

CNC kesimin bize normalden daha yüklü bir maliyeti olacak bu nedenle bu projeye pek olumlu yaklaşamadık.

medine can_3.jpg

Medine Can -Proje 2

Bunu Metal profillerle hayal ettiğimde gerçekten güzel birşey çıkacağını görebiliyorum, fakat şuan için ahşap özelinde bir çalışmamız var.

medine can_2.jpg

Medine Can -3

Görsel olarak güzel görünüyor fakat, satışta ön plana çıkarmı pek emin olamadık

bottom of page