top of page

İç Mekan Merdiven Korkuluklarında Tel Örgü Panel (Banker Wire)


Tel örgü dolgu panelleri, seçilen iç mekan korkuluk sistemiyle birlikte çalışır. Stadyumlar, okullar, eğlence merkezleri ve daha çok yoğun insan trafiğinin olduğu alanlarda insanlara koruyucu bir şekilde rehber olarak kullanılırlar.


Tel örgü dolgu panelleri, belirli bir alana hitap etmez her proje ile uyum içerisindedir yani çok yönlü ve pratiktir. Her türlü dokuya sahiptir böylece yaya trafiğinin yoğun olduğu alanlarda da kullanılabilir. Herhangi bir desen veya tel aralığı, her projeye uyacak şekilde özelleştirilebilir ve çeşitli ikincil yüzeyler uygulanabilir. Tel örgü dolgu panelleri sadece işlevsel değildir, aynı zamanda iç mekanın genel estetiğine katkıda bulunur. Basit ya da oldukça dekoratif olan iç mekanı hem korunaklı hale getirir hem de tel örgüsü ile mekana şeffaflık katar.


Banker Wire, tel örgüyü dolgu panel olarak sunmuştur çünkü bu paneller görünürlük, güvenlik ve estetik potansiyel sunar. Dolgu paneller, her bütçeye, işleve ve mekana uyabilecek şekilde geniş bir yelpazeye sahiptir ve basitten karmaşığa, gelenekselden moderne her tasarıma hitap eder.

77 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page