top of page

AUTODESK BIM 360 Plan ve Ops Nedir?

BIM 360 Plan ile Üretim Planı Aşamaları Artık Daha Kolay…

Mevcut projelerde taslak oluşumunun tamamlandığı ve iş sürecinin üretim kısmına kaldığı durumlarda,üretim aşamasını planlama ve bu planlamanın bulut tabanlı sistem üzerindeki çözümüdür. Bu üretim planlama yazılımı, kullanıcılarına anlık olarak mobil ortam üzerinde planlama takvimi, mevcut dosyaların paylaşımı gibi durumlarda tüm bu sürecin takibine gerçek zamanlı olarak olanak sağlar.


Kısaca BIM 360 Plan, iş sürecinde zorunlu planlamayı esas alarak bu aşamada kullanıcılarına haftalık iş planlarını ve elektronik çizelgede bu iş planlarının güncellemelerini manuel olarak değil, sistem üzerinden otomatik olarak sağlıyor.

BIM 360 Ops ile Hızlı Yönetim Sistemi Bu Yazılımda…


Mimari projelerde, proje aşamaları teknik ekibi kapsıyor gibi gözükse de teknisyen ve yönetimde bulunan çalışanlar dışında, bina sahiplerinin de mobil kullanıma destek veren bu yazılım sayesinde bakım yönetim sistemi ile binanın projedeki bakım, onarım ve tasarımı gibi konularda kolay erişim ile çözüm üreten bir yazılım olmayı amaçlamaktadır.

BIM360 Ops diğer bulut tabanlı yazılımlar gibi erişim kısıtlılığı olmaksızın her an sizinle.


Anlık olarak iş takibi ve detaylandırma ile yapıların bütünlüğünü ve bina tasarımını ele alarak, kullanıcının sistem üzerinden mevcut projeye erişilebilirliğinin kolay olmasını, yazılımlar arası bütünlük ve iş akışının da hızlı bir şekilde olmasını sağlayarak BIM360 ‘ın kullanımı kolay ve iş sürecinde ek süre harcamadan işlemlerin kısa sürede tamamlanmasını hedefleyen bir yazılım olarak sizlere sunmakta.

38 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Opmerkingen


bottom of page